رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس
Search
بهترین تولید کننده سرویس خواب در رباط کریم

خرید سرویس خواب از درب کارخانه

سرویس خواب ازجمله مواردی است که در حال حاضر در اغلب خانه های ایرانی به چشم می خورد. سرویس خواب در گذشته تنوع زیادی نداشت اما در حال حاضر سرویس خواب های  با کیفیت های مختلف، طراحی های گوناگون و مواد متخلفی ساخته و عرضه می شوند. در حال حاضر برای هر رده سنی و هر نوع جنسیتی سرویس خواب مخصوص وجود دارد. سرویس خواب در حال حاضر در مقایسه با گذشته افزایش قیمت زیادی داشته، اما با این حال باز هم می توان سرویس خوابی با کیفیت و مناسب از نظر قیمت در بازار پیدا کرد. یکی از راه های خرید ارزان تر انواع سرویس خواب های نوزاد، سرویس خواب های نوجوان و سرویس خواب های دو نفره خرید سرویس خواب از درب کارخانه است این امر سبب می شود تا واسطه ها در فرآیند خرید حذف شوند و شما مستقیما از فروشنده کالای مورد نظرتان را خریداری کنید که سبب کاهش در قیمت تمام شده خرید برای شما خواهد شد. در ادامه ی مقاله نکاتی در ارتباط با خرید سرویس خواب از درب کارخانه و انواع سرویس خواب را بررسی خواهیم کرد.

شما برای مشاهده انواع سرویس خواب های نوزاد، سرویس خواب های نوجوان،‌ سرویس خواب های بزرگسالان که از با کیفیت ترین محصولات پارسیس چوب است روی لینک مورد نظر کلیک کنید و باید توجه داشته باشید که قیمت سرویس خواب های پارسیس چوب قیمت کارخانه میباشد به همراه دو سال گارانتی شرکتی

پارسیس چوب
تولیدی سرویس خواب پارسیس چوب
فهرست مطالب

نکات خرید سرویس خواب از درب کارخانه

هنگام خرید سرویس خواب از بازار باید به اعتبار برندی که می‌خرید, توجه کنید. اغلب فروشندگان ادعای ضمانت یک تا سه‌ساله را هنگام فروش خدمات خواب دارند و حتی این ضمانت را در داخل فاکتور هم قرار می دهند. اما نکته عدم نظارت دقیق, این واقعیت است که بیشتر فروشندگان, مستاجر هستند, بنابراین سرویس خواب های  را از سازندگان و گالری‌های معروف می‌خرند و با کشیدن سود بر روی این محصولات آن ها را می فروشند.

نکته ی بعدی که باید در زمان خرید سرویس خواب مد نظر داشته باشید  اتصالات به کار رفته برای کشوهای میز یا میز کناری, ریل‌های مورد استفاده در کشوها, لولای در درها, اتصالات تخت‌خواب, احتمالاً حضور لامپ‌های هالوژن یا ال ای دی در خدمت و چنین لوازم جانبی است. هست. این می‌تواند قیمت یک سرویس خواب را تا چندین درصد افزایش یا کاهش دهد. بنابراین از فروشنده در مورد اتصالات استفاده‌شده مطمئن شوید.

زیبایی در تولید سرویس خواب مهم است. اما چگونه تمیزی سرویس خواب را بررسی کنیم؟ در محصولات ساخته‌شده از ورقه‌های صنعتی  مانند ام دی اف  و ملامین, این نقطه از برش‌های ساخته‌شده و لبه‌های برش متمایز است. اگر ورق به روش نامطلوب توسط فرد تازه کار و نا ماهر بریده شود و یا دستگاه برش کیفیت بالایی نداشته باشد یا کیفیت برگه مورد استفاده به اندازه کافی خوب نباشد, لبه قطعات برش صاف نخواهد بود و به خاطر کیفیت پایین بخش‌های لب خواهد داشت.

نکته ی پنجم کفی کف  به کار رفته در سرویس خواب خصوصا تخت است. کفی‌های تخت‌خواب می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند. کف تخت ها از نظر سادگی به دو نوع  با جک و بدون جک تقسیم می‌کنیم. کفی‌های جک کمی گران‌تر هستند و به شما اجازه می‌دهند از فضای زیر تخت (برای نگهداری تجهیزات) استفاده کنید. در واقع اگر کفی دارای یک جک باشد, دسترسی به فضای زیر تخت بسیار ساده‌تر خواهد بود. یک مثال از کفی کفش در زیر نشان‌داده شده‌است.

مجموعه‌های تخت که دارای بدنه چوبی یا تخته فیبر هستند معمولاً نسبت به مدل‌های مشابه با مواد بدن متفاوت قیمت بالاتری دارند که منجر به جزئیات بیشتر در بدنه یک تخت چوبی شده‌است تا این مدل را زیباتر کند. خدمات تخت نیز به کیفیت آن‌ها می‌افزاید. مدل‌های خدمت تخت جدید که دارای بدنه چوبی هستند معمولاً از چند جنگل مختلف استفاده می‌کنند تا ترکیبی از زیبایی و کیفیت در آن‌ها را ببینند. همچنین سرویس خواب ام دی اف از جایگاه مناسبی در طراحی خدمات اتاق‌خواب برخوردار هستند.

ابعاد استاندارد تخت خواب

قبل از انتخاب یک مدل تخت‌خواب باید ابعاد اتاق‌خواب خود را در نظر بگیرید، زیرا دو تخت‌خواب دارای ابعاد و اندازه‌های متفاوتی هستند، بنابراین ابعاد تخت باید برای فضای اتاق شما مناسب باشند. ابعاد استاندارد دو تخت معمولاً ۱۶۰ * ۲۰۰ سانتی متر و ۱۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر است. این دستگاه ۹۰ تا ۱۱۰ سانتیمتر برای هر تخت دارد

ارتفاع استاندارد برای تخت خواب

هنگام خرید یک تخت‌خواب ارتفاع آن را مد نظر داشته باشید  ، ارتفاع مناسب و ایده‌آل برای یک تخت خواب بزرگ بزرگ‌سال بین ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر است و اندازه آن کم‌تر یا بیشتر از آن مشکل‌ساز است.

جنس تخت‌ خواب

یکی از مهم‌ترین مسائل مربوط به خرید یک سرویس تخت‌خواب، مواد سرویس تخت‌خواب است. به طور کلی چهار نوع اصلی از مواد برای ساخت یک سرویس تخت که چوب، ام دی اف، ملامین و فلزات هستند، به کار می‌رود.

وزن تخت‌ خواب

وزن رختخواب هنگام خرید نیز مهم است. بعضی از چوب مورد استفاده برای ساخت تخت‌خواب بسیار سنگین است. این کار حمل و نقل و انتقال تخت حتی در داخل اتاق را دشوار می‌کند.دامنه قیمت این مواد خام تاثیر زیادی بر تعیین قیمت نهایی دارد. اگر بخواهیم قیمت را براساس اولویت قیمت‌گذاری کنیم، بدون شک سرویس خواب چوبی از همه ی انواع سرویس خواب گران تراست.

خرید سرویس خواب به شکل مستقیم

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم خرید سرویس خواب به صورت مستقیم از تولید کننده به دلیل حذف واسطه ها سبب کاهش قیمت خرید سرویس خواب می شود علاوه بر این خرید مستقیم از کارخانه این امکان را برای شما فراهم می کند تا طرحی که مد نظر دارید را سفارش دهید و سرویسخ واب را به صورت شخصی سازی شده دریافت کنید.

خرید سرویس خواب های کارخانه ای  در سرتاسر جهان مانند ایران فروش بیشتری دارند چرا که امکان پیگیری این نوع از سرویس خواب ها در صورت بروز هر نوع مشکل راحت تر و سریع تر از سایر تخت خواب ها و سرویس خواب های ی است که به صورت متفرقه از بازار تهیه میکنید. سرویس خواب های کارخانه ای  دارای گارانتی و ضمانت نامه مستقیم از سوی تولید کننده هستند و به همین دلیل می توان با اعتماد بیشتری برای خرید آن ها اقدام کرد.

سرویس خواب های کارخانه ای  دارای انواع مختلفی هستند و مانند سایر سرویس هایخ واب موجود در بازار به انواع مختلف و متفاوتی تقسیم می شوند که عبارتند از: سرویس خواب های  سلطنتی ، سرویس خواب اسپرت ، سرویس خواب فلزی ، سرویس خواب چوبی و …. هر مدل تخت خوابی که در بازار وجود داشته باشد را می توان به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کرد.

یکی از انواع سرویس خواب های کارخانه ای که در حال حاضر بسیار پر فروش هستند سرویس خواب های  کم جا هستند ، این نوع از سرویس خواب های  به گونه ای طراحی شده اند که حداکثر فضا را برای شما در مکان کوچک ایجاد می کنند و شما می توانید کمد ، سرویس خواب ، دکور را در کنار هم یک جا داشته باشید. سرویس خواب های  کم جا  دارای انواع مختلف و متفاوتی هستند و شما می توانید بسته به نیاز و بخش هایی که مد نظر دارید نوعی از سرویس خواب کم جا را خریداری کنید.

سرویس خواب کارخانه ای وکیوم

روکش وکیوم نام یک محصول یا شی خاص نیست، بلکه فرآیندی است که در آن تکنولوژی خلا برای فشرده‌سازی ذرات و ایجاد خلا به کار برده می شود.. این تکنولوژی به تخلیه کامل هوا بین سطح و پوشش کمک می‌کند و شکافی بین آن‌ها ایجاد می‌کند تا پوشش کاملاً به سطح مورد نظر برسد. به خاطر فشردگی ذرات و خلا ایجاد شده، تکنولوژی خلا به ما کمک می‌کند تا قوی‌ترین پوشش‌های را با کم‌ترین ضخامت ممکن بر روی سطوح ایجاد کنیم. به همین دلیل، پوشش‌های خلا  یا همان وکیوم ها در بین تولید کنندگان صنعتی بسیار محبوب هستند. پوشش‌های وکیوم در  اغلب رنگ ها تولید می شوند . این پوشش ها علاوه بر زیبایی نسبت به ضربه و آسیب نیز بسیار مقاوم به آسیب هستند.

پوشش وکیوم کاربردهای زیادی در صنعت دارد و یکی از کاربردهای آن در صنعت ساخت تخت خواب و  لوازم جانبی چوب، از است. سرویس خواب های   چوبی شدیداً مستعد خوردگی و ضربه هستند و می‌توانند به سرعت آسیب ببینند. سرویس خواب چوبی که بر روی سطح بدنه دارای پوشش وکیوم است بسیار مقاوم در برابر چنین خساراتی است. روکش وکیوم  استفاده‌های دیگری از تزئینات داخلی از جمله وسایل چوبی، حمام و سرویس بهداشتی، اتاق‌ها و استفاده‌های دیگر دارد. مزایای پوشش وکیوم را می توان زیبایی، مقاومت و یکنواختی دانست. سرویس خواب های ی که دارای کیفیت بالایی هستند برای جلوگیری از بروز آسیب دارای پوشش وکیوم بر روی سطح چوب سرویس خواب هستند.

اگر سرویس خواب شما دارای روکش وکیوم باشد کثیف نخواهد شد و  فقط کمی گرد و خاک می گیرد, می‌توانید از یک پارچه نرم و مرطوب برای تمیز کردن آن استفاده کنید. اگر لکه خاصی از جوهر و یا لوازم آرایشی در سطح ایجاد شده باشد که نمی‌تواند با یک پارچه مرطوب پاک شود, یک راه‌حل ساده‌تر استفاده از یک تشک لاک الکلی کوچک است. اما اگر یک پد لاک پاک کن و الکل در خانه نداشته باشید, چند قطره از استون به راحتی لکه را از روی سرویس خواب پاک خواهد کرد.

همانطور که گفتیم، برای افزایش قدرت، زیبایی و طول عمر ابزار چوبی، لایه‌ای از روکش  وروی سطح آن‌ها به کار می‌رود. برای مثال برای سرویس  تخت‌خواب، پوشش‌های مختلف از جمله روکش وکیوم ، ملامین  و روکش چوبی  به کار برده می شود که بسته به نوع مدل سرویس خواب و موادی که در ساخت ان به کار برده شده است یکی از انواع روکش ها برای محافظت به کار برده می شود.

روکش ملامینه

روکش ملامینه یکی از محبوب‌ترین روکش ها  است. مواد این پوشش پلاستیکی بسیار بالا است و معمولاً طرح‌های چوب یا ساده‌ای دارد، اما این طرح‌ها آنقدر طبیعی هستند که تشخیص آن‌ها از چوب طبیعی بسیار دشوار است.

روکش ملامینه را می توان بر روی انواع مواد مورد استفاده در ساخت سرویس خواب کارخانه ای از جمله ام دی اف و نئوپان و چوب استفاده کرد. . این نوع پوشش در برابر گرما، خراش و تمیز کردن مقاوم است.عیب بزرگ روکش ملامین، این است که رنگ آن‌ها با بدنه ی سرویس هایی که از جنس پی وی سی هستند در برخی از موارد هم خوانی ندارد.

روکش چوب

روکش چوبی زیبا و طبیعی هستند و مقاومت خوبی دارند. اما عیب بزرگ آن‌ها قیمت بالای آن‌ها و نگهداری دشوار آن‌ها است.

مشکل قیمت‌های بالا معمولاً با پوشش‌های نازک حل می‌شود. البته، هزینه این نوع پوشش از انواع دیگر مانند روکش خلا بالاتر خواهد بود. رایج‌ترین روکش چوبی مورد استفاده عبارتند از: مالچ   بلوط و راش. این پوشش‌ها را نیز می‌توان تعمیر و دوباره رنگ کرد.

اگر گرد و غبار روی سطح روکش ایجاد شود، پارافین می‌تواند برای ایجاد آن به کار رود. برای انجام این کار باید مقدار بسیار کمی پارافین روی یک تکه ابر بریزید و آن را روی سطح آن بمالید. اما به خاطر داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید از الکل استفاده کنید و فوراً نازک‌تر کنید.

سرویس خواب های کارخانه ای دارای انواع مختلفی هستند و شما می توانید با توجه به نوع سرویس خوابی که مد نظر دارید برای خرید سرویس خواب به کارخانه ای که می دانید این نوع سرویس خواب را به فروش می رساند مراجعه کنید. قبل ازم راجعه به کارخانه برای خرید سرویس خواب به صورت مستقیم توجه داشته باشید که کارخانه سرویس خواب معتبر باشد و سابقه ی کافی در امر تولید تخت خواب و سرویس های مختلف سرویس خواب داشته باشد. برخی از کارخانه های تولید سرویس خواب از مواد و متریال با کیفیت برای ساخت سرویس خواب استفاده نمی کنند و با کپی کردن طرح از روی برند های کارخانه ای معتبر در زمان خرید شما را به اشتباه وادار می کنند. پیش از مراجعه به کارخانه تولید سرویس خواب برای خرید مستقیم سرویس خواب حتما آدرس کارخانه و مرکز فروش مستقیم را از روی نمایندگی و سایت های معتبر برند چک و بررسی کنید.

خرید سرویس خواب دو نفره از درب کارخانه

در روز فشار و استرس زیادی به بدن به دلیل کار وارد می شود، تقویت انرژی و رفع خستگی بدن و رسیدن بدن به آرامش درگرو داشتن خوابی آرام در شب است، در کنار داشتن تشک با کیفیت و طبی، کیفیت تخت خواب دو نفره در کیفیت خواب اثر بسیار بالایی دارد، اگر کیفیت تخت خواب دو نفره خوب نباشد در زمان استفاده صدا می دهد، بوی خوبی ندارد و پس از مدتی رنگ کار برآمده می شود. همه ی این موارد در کنار هم سبب می شوند تا فرد خواب آرامی را در شب نداشته باشد.

سرویس خواب دو نفره به مجموعه ای گفته می شود که در کنار تخت خواب، کد ، پا تختی، میز آرایش و پاف با توجه به تعداد اجزای سرویس خواب ارائه می شود. ، سرویس خواب دو نفره برای افرادی که به دنبال خرید کمد و پا تختی و میز آرایش در کنار تخت خواب خود هستند انتخاب بسیار مناسبی است، اگر قصد خرید هر کدام از این موارد به صورت تکی را داشته باشید، هزینه ی خرید به مراتب بیشتر از هزینه ی خرید کل سرویس خواب دو نفره است.

علاوه بر موارد فوق خرید اجزا به صورت تکی به وقت بیشتری نیاز دارد و برای اینکه دچار مشکل نشوید باید کیفیت هر کدام از اجزا را به صورت دقیق بررسی کنید. با کمی دقت و تحقیق می تواند سرویس خواب دو نفره ی با کیفیت و خوبی را با قیمت بسیار مناسب از درب کارخانه خریداری کنید، خرید مستقیم سرویس خواب از درب کارخانه با حذف واسطه ها ، خریدی معقول ، با کیفیت و قیمت مناسب را برای شما به همراه دارد.

سرویس خواب دو  نفره در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشد، عروسکی، گرد ، فانتزی ، سلطنتی و کلاسیک انواع رایج سرویس خواب دو نفره در بازار هستند. شما می توانید به راحتی و بدون مشکل سرویس خواب دو نفره با هر ارتفاع و عرضی که نیاز دارید را به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری کنید. در برخی از موارد شما می توانید اجزای سرویس خواب را انتخاب کنید اما در برخی از مدل ها به دلیل کیفیت و ساختار امکان انتخاب تک به تک اجزای سرویس خواب دو نفره وجود ندارد، اما جای نگرانی نیست در مجموعه ی پارسیس تمامی انواع سرویس خواب دو نفره با تنوع بسیار بالا تولید و عرضه می شوند و شما می توانید هر نوع و سبک سرویس خوابی که مد نظر دارید را مستقیم از درب کارخانه و با قیمت بسیار کمتر از بازار تهیه کنید.

اجزای سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره به صورت عمومی از اجزای زیر تشکیل می شود:

 • آینه
 • میز آرایش
 • تخت خواب
 • پاف یا مبل
 • پا تختی
 • کمد

در بین این موارد پاتختی یکی از اجزای مهم و ضروری است که در تمام انواع سرویس خواب دو نفره به عنوان جز اصلی در کنار تخت خواب وجود دارد، پا تختی به دلیل داشتن حداقل یک کشو برای قراردادن وسایل مورد نیاز در زمان خواب و قرار دادن چراغ خواب لازم و ضروری است، شما می توانید قرص ، آب و یا موارد دیگری که در حین خواب به آن ها نیاز دارید را روی پاتختی قرار دهید. پاتختی ها نیز در اندازه و مدل های متفاوتی تولید می شوند و برخی حتی تا چهار کشو هم دارند اما بر اساس استاندارد، پا تختی با توجه به تخت خواب طراحی و ساخته‌ می شود تا هارمونی سرویس خواب از بین نرود.

مورد بعدی که در اغلب سرویس خواب های دو نفره وجود دارد میز آرایش است، اندازه میز آرایش بسته به تعداد کشو و طول آینه میز آرایش متفاوت است، اما به صورت کلی میز آرایش نیز با توجه به اندازه های کلی تخت در سرویس خواب و بر اساس مدل تخت تولید و طراحی می شود، برخی از میز های آرایش دارای تعداد کشو زیادی هستند و می توان به عنوان دراور نیز برای قرار دادن وسایل مختلف از آن استفاده کرد.

خرید سرویس خواب دو نفره در حال حاضر به دلیل تنوع بالا، تفاوت در قیمت، کیفیت مواد به کار رفته در ساخت نسبت به گذشته سخت تر است، قیمت بالای خرید سرویس خواب امکان ریسک پذیری در خرید را به مراتب کمتر می کند، به همین دلیل است که باید در زمان خرید سرویس خواب در کنار زیبایی در طراحی حتماً به فضایی که در اختیار دارید، اقلام همراه سرویس خواب، کیفیت چوب و رنگ مورد استفاده در کنار و نوع اتصالات توجه کنید تا خریدی ایمن و مطمئن داشته باشید.در مجموعه ی پارسیس امکان بررسی کیفیت و بررسی  همه ی موارد برای شما فراهم شده است، مشتری مداری رکن اصلی در مجموعه ی پارسیس برای ارائه خدمات است.

خرید انواع سرویس خواب های نوزاد و سرویس خواب های نوجوان از درب کارخانه

یکی از انواع سرویس خوابی که در حال حاضر در بازار وجود دارد و تولید می شود، سرویس خواب نوزاد و سرویس خواب نوجوان است، سرویس خواب های نوزادان با توجه به ساختار بدن نوزادان و اهمیت استفاده از مواد با کیفیت در تولید نسبت به سرویس خواب دو نفره تولیدی پیچیده تر و دقیق تری را نیازمند است، پوست بدن نوزادان بسیار لطیف و حساس است ، هر نوع ماده ی آلرژی‌زا و موادی که در اسکلت سرویس خواب به کار می روند می توانند سبب بروز حساسیت های مختلف و بیماری در نوزاد شوند، البته در شرایطی که از مواد بی کفیت ساخته شده اند، در پارسیس هدف اصلی تولید محصول با کیفیت و مناسب برای نوزاد دلبند شما است.

سرویس خواب نوزاد با توجه به تمامی استاندارد های بین المللی در تمام مراحل تولید می شود حتی رنگ به کار رفته در اقلام همراه سرویس خواب هم با توجه به استاندارد ها از بین رنگ‌های غیر آلرژی‌زا و غیر سمی انتخاب و استفاده می شوند. متاسفانه در بازار به دلیل اینکه تولید سرویس خواب نوزاد با توجه به تمامی این موارد وقت و هزینه ی بیشتری به همراه دارد، بدون در نظر گرفتن این موارد تولید می شود درنتیجه کیفیت پایین‌تری دارد و انتخاب بسیار ریسکی برای فرزند شما به حساب می آید.

سرویس خواب نوزادان معمولاً تا سه و نهایت چهار سالکی برای نوزادان کاربرد دارند و پس از آن نیاز است تا تخت کودکان تغییر کند با توجه به اینکه خرید سرویس خواب هزینه ی بالایی به همراه دارد، انتخاب سرویس خواب نوجوان با کیفیت در کنار اینکه سلامت فرزند شما را تضمین می کند در هزینه های جاری نیز صرفه جویی خوبی برای شما به همراه دارد، سرویس خواب نوجوان با توجه به تمامی استاندارد ها تولید می شود و به دلیل ارتفاع بیشتر تخت و اقلام کاربردی تری که همراه تخت ارائه می شوند، مانند میز تحریر می تواند تا سالیان طولانی برای فرزند شما کاربرد داشته باشد و شما را از خرید سرویس خواب پس از چند سال کوتاه بی نیاز می کند. در پارسیس هدف فقط تولید سرویس خواب نیست ، هدف ارائه محصول با کیفیت و با دوام در مدل های متنوع است.

اقلام هماره سرویس خواب نوزاد و نوجوان به ترتیب عبارتند از:

 • تخت نوزاد
 • دراور
 • کمد لباس
 • ویترین
 • برای نوزادان و برای نوجوان
 • میز تحریر
 • میز آرایش
 • کمد لباس
 • پاتختی
 • کتابخانه
 • تخت خواب
 • دراور

شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید و نیازی که به اجزای همراه سرویس خواب دارید، یکی از سرویس خواب های متنوع ما برای نوزاد و نوجوان را خریداری کنید

نتیجه گیری

یکی از راه های کاهش در هزینه ها در زمان خرید سرویس خواب ، خرید سرویس خواب از درب کارخانه است این کار باعث می شود تا حد امکان واسطه ها از بین بروند و شما به دلیل اینکه مستقیما از تولید کننده خرید می کنید ، می توانید قیمت کمتری برای خرید سرویس خواب پرداخت کنید که در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و افزایش قیمت های سرویس خواب در بازار، انختاب مناسب و با صرفه برای افراد مختلف به شمار می رود. خرید سرویس خواب از درب کارخانه مزایا و معایبی دارد که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تماس سریع ، تماس بگیرید.