رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس
Search
تولیدی سرویس خواب نوزاد در رباط کریم

تولیدی سرویس خواب نوزاد در رباط کریم

سرویس خواب نوزاد یکی از مهم‌ترین بخش‌های خرید سیسمونی برای یک نوزاد است و زمانی خریداری میشود که اتاق نوزاد کامل شود. وقتی پدر و مادر تصمیم می‌گیرند که یک سرویس خواب نوزاد بخرند, بسیاری از سوالات ممکن است به ذهنشان برسد. چه نوع مدل و طراحی برای انتخاب مناسب است؟  چه نوع تخت‌ خواب نوزادی ایمن است، چه خدماتی باید در کنار سرویس خواب نوزاد ارائه شود و موارد دیگری از این دست همه سوالاتی هستند که در زمان خرید سرویس خواب نوزاد ذهن پدر و مادر را درگیر می کنند. به همین منظور ما خرید مستقیم از تولیدی سرویس خواب نوزاد در رباط کریم بنام پارسیس چوب را معرفی میکنیم.

تولیدی سرویس خواب نوزاد در رباط کریم

شما برای مشاهده انواع سرویس خواب های نوزاد ، سرویس خواب های نوجوان ،‌ سرویس خواب های بزرگسالان که از با کیفیت ترین محصولات پارسیس چوب هست روی لینک مورد نظر کلیک کنید و باید توجه داشته باشید که قیمت سرویس خواب های پارسیس چوب قیمت کارخانه میباشند و به همراه دو سال گارانتی

فهرست مطالب

مهم‌ترین چیزی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید این است که آیا دوام و طول عمر سرویس برای شما مهم است یا فقط کیفیت مطلوب برای شما کافی است؛ چون شما می‌خواهید بعد از مدتی سرویس تخت‌خواب را تغییر دهید.

بعضی از تخت‌خواب‌های نوزاد فقط برای نوزادان طراحی شده‌اند، اما برخی دیگر این توانایی را دارند که تغییر سایز داشته باشند و می‌توانند با اندازه نوزاد تطبیق داده شوند. خدمات سرویس نوزاد با توجه به جنسیت به دو دسته تقسیم می‌شود: سرویس خواب های مخصوص نوزادان دختر و سرویس خواب های مخصوص نوزادان پسر

در حالت کلی تفاوتی بین سرویس خواب های نوزادان دختر و پسر وجود ندارد اما در طراحی ظاهری برخی از افراد دوست دارند برای نوزاد دختر یا پسرشان طرح خاصی را خریداری کنند و همین امر سبب تمایز در سرویس خواب نوزادان دختر و پسر می شود.

یکی از راه های خرید معقول به صرفه برای سرویس خواب نوزاد؛ خرید سرویس خواب از تولیدی ها است. ،خرید از تولیدی ها با توجه به حذف واسطه ها سبب می شود تا قیمت کمتری برای خرید پرداخت کنید و با توجه به شرایط حاضر این نوع خرید بسیار معقول به صرفه است. تولیدی سرویس خواب نوزاد در رباط کریم به صورت عمده انجام می شود و شما می توانید برای خرید سرویس خواب نوزاد در رباط کردیم به تولیدی ها مراجعه کنید.

همچنین اگر مغازه دار هستید می توانید برای خرید عمده سرویس خواب نوزاد به تولیدی سرویس خواب پارسیس چوب در رباط کردیم مراجعه کنید و انواع و مدل های مختلف سرویس خواب را بررسی کرده و سرویس خواب مد نظرتان را خریداری کنید.

امکانات سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد در اندازه‌های مختلف و مدل‌ها در دسترس است، اما قبل از خرید یک مدل، شما باید ابتدا تعدادی از عوامل ضروری را در نظر بگیرید، چون خرید سرویس خواب غیر مناسب ممکن است نرمی و راحتی لازم برای کودک را فراهم نکند. بنابراین وقتی خرید کردن، به نکات زیر توجه کنید.

اندازه سرویس خواب نوزاد

اندازه استانداردی برای سرویس خواب نوزاد وجود ندارد. تخت باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا کودک احساس راحتی کند، نه انقدر بزرگ که از پهلو به پهلو حرکت کند و نه به قدری کوچک که نتواند در تخت به راحتی جابجا شود.نوزاد به مدت چند ماه در تخت نگهداری می‌شود، بنابراین آرامش او بسیار مهم است که باید در انتخاب نوع تخت‌خواب در نظر گرفته شود.

رنگ سرویس خواب نوزاد

انتخاب رنگ سرویس تخت نوزاد بسیار مهم است. رنگ‌ها بسته به جنسیت نوزاد تغییر می‌کنند. بهترین رنگ برای سرویس خواب نوزاد رنگ سفید است.

برای استفاده از رنگ‌های مکمل، با توجه به عناصر دیگر اتاق نوزاد، رنگ‌هایی مثل صورتی، زرد و سبز برای دختر و آبی، سیاه و خاکستری برای این پسر می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این روزها، ترکیبی از رنگ‌های صورتی – خاکستری، آبی – خاکستری و سفید – خاکستری در میان محبوب‌ترین رنگ‌های یک چیدمان اتاق‌خواب نوزاد قرار دارند.

مقاومت سرویس خواب نوزاد

اکثر سرویس خواب های نوزادان خیلی ظریف و شیک هستند، اما ظاهر آن‌ها نباید شما را فریب دهد. یک تخت‌خواب خوب باید قدرت و ایمنی لازم را داشته باشد تا به نوزاد آسیب نرساند. هنگام خرید یک سرویس خواب باید آن را تکان دهید و مطمئن شوید که پایه‌ها محکم هستند.بخش‌ها و بست‌ها که به آن متصل هستند نیز باید بررسی شوند. قوس دلیکیت به راحتی با ضربه شکسته شوند، بنابراین دوام و استحکام مواد آن‌ها نیز مهم است.

تخت خواب چرخ دار

بهترین سرویس خواب نوزاد سرویس خوابی است که بتوان آن را به راحتی جا به جا کرد. تخت خواب چرخ دار برای نوزاد انتخاب مناسبی و علاوه بر این حرکت تخت نوزاد برای مادر نیز راحت تر است. بنابراین هنگام خرید، به خاطر داشته باشید که یک تخت چرخ‌دار می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

ارتفاع تخت نوزاد

کف بعضی از مدل‌های تخت‌خواب قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد و این باعث راحتی نوزاد و راحتی مادران می‌شود. ارتفاع تخت می‌تواند تا زمانی که نوزاد خیلی متحرک نباشد و نمی‌تواند تحمل کند کاهش پیدا می کند، اما در طول زمان، کف تخت باید تا حداکثر ارتفاع ممکن با لبه تخت کاهش یابد، در این حالت ایمنی و اراحتی نوزاد تضمین می‌شود. خواهد

بالش تخت‌خواب، تشک و ملحفه

در زمان خرید بالش، ملحفه و تشک برای سرویس خواب به مواد به کار رفته در ساخت آن ها دقت کنید. مواد ضد آلرژی بهترین گزینه برای خدمت به نوزاد و نوزاد هستند. تشک نوزاد و بالش نیز باید نرم باشند تا نوزاد بتواند روی آن احساس راحتی کند. رنگ تشک، بالش و ملافه را مطابق با طراحی اتاق نوزاد انتخاب کنید.

ایمنی تخت خواب نوزاد

حصارها و نرده هایی که اطراف تخت نوزاد نصب می‌شوند ایمنی نوزاد را تضمین می‌کنند. فاصله بین این حصارها نباید به گونه‌ای باشد که دست‌ها و پاها بین آن‌ها گیر کند. علاوه بر این، تزئینات کناری مانند عروسک آویزان، تورهای تزیینی، زنگ‌ها و … می‌تواند برای نوزاد خطرناک باشد.

تا جای ممکن باید از قرار دادن عروسک و اسباب بازی در کنار تخت نوزاد و آویزان کردن آن ها برای نوزاد خودداری کرد.  قد تخت خواب نوزاد یک مساله مهم دیگر است که باید در نظر گرفته شود. نوزادان بازیگوش روی تخت‌خواب خود می‌ایستند و به نرده‌ها تکیه می‌دهند، بنابراین ارتفاع نرده‌ها باید بالا باشد تا مانع افتادن آن‌ها شود.

توانایی قرار دادن تخت نوزاد در کنار تخت‌ خواب والدین

چون در ماه‌های اول نوزاد باید با مادرش باشد، چند نوع تخت خواب نوزاد  وجود دارد که در یک طرف حصار دارند و در سمت دیگر باز هستند و می توان آن قسمت را در کنار تخت والدین قرار داد در نتیجه می توان نوزاد را به راحتی در کنار مادر قرار داد.

سرویس خواب نوزادان دختر

همانطور که ذکر شد، رنگ‌هایی نظیر رنگ‌های صورتی سبک اغلب در دکوراسیون و چیدمان یک اتاق‌خواب مختص نوزاد مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر می‌خواهید یک مدل دخترانه برای اتاق‌خواب نوزادتان طراحی کنید، باید بدانید که نوع آرایش نقش مهمی در رشد و پرورش کودک شما ایفا می‌کند. اتاق‌خواب و سرویس خواب نوزاد دختر باید با اشیا دیگر در اتاق و مطابق با رنگ‌های دیوار باشد. اگر از رنگ سفید برای تزیین اتاق‌خواب نوزاد استفاده کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از بالش‌های رنگی فضای اطراف را زیباتر کنید. استفاده از سرویس خواب  چوبی و صندلی‌های چوبی گزینه خوبی در کنار فرش‌های دست‌باف هستند. شما می‌توانید به راحتی رنگ سفید را با انواع رنگ‌های دیگر ترکیب کنید. مبل سفید، بالش صورتی، تخت‌خواب سفید، تشک صورتی و پتوی سفید نمونه‌هایی از این ترکیب رنگ هستند.

سرویس خواب نوزاد پسر

برای ترتیب دادن یک اتاق‌خواب و سرویس خواب برای نوزاد پسر باید توجه داشته باشید که رنگ‌ها و اشیا مورد استفاده در راحتی و رشد کودک بسیار مهم هستند. همیشه به خاطر داشته باشید که رختخواب کودک و همه وسایل باید یک طرح و رنگ داشته باشند که مناسب جنسیت و سن شما باشد. رنگ‌هایی مثل آبی روشن، خاکستری، سفید و یا سبز معمولاً برای اتاق‌خواب نوزاد پسر استفاده می‌شوند. بنابراین سرویس تخت‌خواب نیز باید با هر یک از رنگ‌های گفته‌شده مطابقت داشته باشد. استفاده از رنگ‌های خنک‌تر و سنگین‌تر در اتاق‌خواب نوزاد پسر توصیه می‌شود، اما تا حد اغراق نیست. چون این باعث می‌شود فضای اتاق تاریک و بی‌روح شود و دیگر جذابیت و زیبایی اتاق خواب نوزاد پسر را ندارد. بنابراین، از رنگ‌ها در دکوراسیون اتاق نوزاد پسرتان به گونه‌ای استفاده کنید که فضای اتاق خوشحال است. از دکوراسیون و تم در اتاق‌خواب نوزاد پسر استفاده کنید که نیازی به تغییر دکوراسیون کامل اتاق‌خواب تا بزرگ شدن او در زمان کودکی نداشته باشد.

انتخاب مدل سرویس خواب برای نوزاد

یک بس‌تر استاندارد با یک طرح ساده همیشه قابل‌استفاده است و هرگز از سبک خارج نمی‌شود. اگر می‌خواهید برای چند سال بستری برای کودک خود انتخاب کنید، از انتخاب طرح‌های فانتزی برای روز اجتناب کنید چون بعداً از آن پشیمان خواهید شد. هم چنین شما نیازی به استفاده از قاب‌های عکس مختلف در تزئین اتاق نوزاد ندارید. مهم‌ترین نکته در تزئین اتاق نوزاد این است که مراقب باشید که تخت‌خواب را به هر ترتیب زیر پنجره قرار ندهید.

مواد به کار رفته در ساخت تخت  نوزاد

تخت  چوبی بهترین انتخاب برای سرویس تخت نوزاد است. بعد از آن، MDF یا نتوپان بهترین گزینه برای نوزاد هستند. تخته‌های ساخته‌شده از آهن برای نوزادان مناسب نیستند و حتی بزرگسالان نباید از چنین وسایلی استفاده کنند که لبه‌های تیز داشته باشند. بهتر است بستری برای نوزادان خود انتخاب کنید که فضای خالی زیر آن داشته باشد به طوری که آن را به طور منظم تمیز کرده و از تجمع حشرات جلوگیری کند. هم چنین فضای زیر تخت‌ها که لغزنده شده‌اند به ایجاد اتاق نشیمن و یا اتاق نشیمن کمک می‌کند. خوابیدن زیر تخت یک مکان خوب برای قرار دادن آیتم‌های اضافی است.

اگر نمی‌خواهید تخت تمام چوب باشد، می‌توانید از ترکیبات بسیار زیبایی از فلز و چوب که در بازار موجود هستند استفاده کنید. لوازم چوبی همیشه به راحتی با تزئینات اتاق هماهنگ هستند و برای تمام فصول مناسب هستند. آن‌ها همچنین همیشه شیک و زیبا به نظر می‌رسند و بسیار بادوام هستند.

توصیه می‌شود از یک تخت‌خواب با لوازم جانبی طراحی شده با کم‌ترین مقدار ممکن استفاده کنید. این لوازم جانبی ظاهر فریبنده دارند و تنها به جنبه فانتزی داستان توجه می‌کنند. هر یک از بخش‌های متصل به تخت‌خواب، اگر شما در اتاق نیستید، به کودک شما آسیب می‌رساند. به همین دلیل، در ویژگی خدمات تخت کودک، توصیه می‌شود تا حد امکان یک تخت‌خواب ساده خریداری کنید و برای آن مبلغ زیادی پرداخت نکنید. به دلیل افزایش این لوازم جانبی و تزئینات، قیمت خدمات تخت کودک نیز افزایش می‌یابد.

در زمان خرید هو نوع وسیله ای باید توجه خود را به  اصول ساخت آن معطوف کنید، و سرویس خواب نوزاد نیز از این امر مستثنا نیست. یکی از مهم‌ترین نکات در هنگام خرید یک تخت‌خواب نوزاد، موانعی است که کنار نوزاد قرار دارند. این حصارها نباید به اندازه کافی بزرگ باشند تا سر نوزاد را نگه دارند و یا اجازه ندهند که پای نوراد به پایین بیفتد. از طرف دیگر لوازم جانبی و پرده‌ها که برای بالا بردن تخت‌خواب نوزاد  به کار می‌روند توصیه نمی‌شود؛ چون برای نوزاد خطر زا هستند ، این نوع لوازم جانبی و تزئینات ممکن است به نوزاد آسیب برساند. هم چنین، تخت‌خواب را طوری قرار دهید که در معرض نور خورشید نباشد؛ همچنین ممکن است موجب ناراحتی نوزاد شود. مهم است که توجه داشته باشید که نوزاد شما نباید به خوابیدن روی تخت‌خواب شما عادت کند؛ چون آن را برای جدا کردن او از رختخواب در دراز مدت دشوار می‌کند.

تخت های مسافرتی یکی از طراحی‌های جدید در نوع خود و در میان سرویس‌های تخت‌خواب نوزاد هستند. این تخت ها به شما اجازه می‌دهد تا قسمت‌های مختلف را باز کنید. برخی از لوازم جانبی آن از پلاستیک و فولاد ساخته شده‌اند که به راحتی می‌توانید آن‌ها را حرکت دهید. با خریدن این تخت‌خواب به دو طریق برنده می‌شوید. شما هر دو یک تخت‌خواب در خانه دارید و شما راحت هستید که نوزاد خود را در حال رفتن نگه دارید.

نتیجه گیری

در این مقاله سرویس خواب نوزاد و نکاتی که باید در زمان خرید آن مد نظر داشته باشید را بررسی کردیم. و شما میتوانید با خیال راحت از نظر کیفیت ، دوام و موارد دیگر از تولیدی سرویس خواب نوزاد ، پارسیس چوب خریداری نمایید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تماس سریع ، تماس بگیرید.