رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس
Search

سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد(28)

خرید سرویس خواب نوزاد یک از مهم ترین مواردی که در زمان خرید برای نوزادان…

سرویس خواب نوجوان(34)

خرید سرویس خواب نوجوان کودکان وقتی بزرگ می شوند به تخت و سرویس خواب متفاوتی…

سرویس خواب دو نفره(12)

خرید سرویس خواب دو نفره یکی از مهم ترین وسایلی که در زمان خرید جهیزیه…

نمایش 1–15 از 28 نتیجه

سرویس خواب نوزاد کارینا

سرویس خواب کارینا نوزاد یکی دیگر از سرویس خواب های کامل و کم جا است که برای افرادی که فضای کمی در اختیار دارند انتخاب کمال و مناسبی به شمار می رود.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد هانی

سرویس خواب نوزاد هانی شامل کمد و ویترین مکمل و تخت نوزاد است که در بخش های پایینی و انتهایی تخت نیز کشو و میز تعویض لباس و یا بخشی برای قرار دادن وسایل ضروری نوزاد در کنار دو طبقه ویترین بدون شیشه تعبیه شده است

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد نایک

سرویس خواب نوزاد نایک یک سرویس کمال و در عین حال کاملا جمع و جور است و برای افرادی که به دنبال یک سرویس خواب کامل و کم جا هستند بهترین گزینه است. این سرویس خواب شامل تخت نوزاد و یک کمد لباس است که در دو طرف خود دارای دو ویترین است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد گلبرگ

سرویس خواب گلبرگ نوزاد یکی از سرویس خواب های خاص و مختص مجموعه ی پارسیس است. ویترین این سرویس خواب به گونه ای کاملا متفاوت و امروزی طراحی شده است که در اغلب سرویس خواب های مختص نوزادان این میزان دقت و تفاوت به کاربرده نمی شود

تماس بگیرید

سرویس خواب رز نوزاد

اگر به دنبال سرویس خوابی کامل و در عین حال ساده و زیبا هستید سرویس خواب رز نوزاد بهترین انتخاب برای شماست. سرویس خواب رز نوزاد شامل تخت، کمد لباس و ویترین است. کمد و ویترین این سرویس خواب به گونه ای طراحی شده اند که بسیار جادار هستند و شما می توانید تا چندین سال از آن ها استفاده کنید.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد کیتی

سرویس خواب کیتی نوزاد یکی از سرویس خواب های فانتزی متخص نوزادان است که علاوه بر زیبایی و ظاهر فانتزی که دارد از با کیفیت ترین مواد موجود در بازار ساخته شده است و تمامی استاندارد های ضروری برای حفاظت از سلامت نوزادان در ساخت این سرویس خواب عملیاتی شده اند.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد مینوسا

سرویس خواب نوزاد مینوسا یکی از سرویس خواب های کوچک و جمع و جور و در عین حال کاربردی برای نوزادان است. طراحی و رنگ این سرویس خواب قابلیت تطبیق با هر فضایی را دارد و شما می توانید از این سرویس خواب هم برای نوزاد پسر و هم برای نوزاد دختر استفاده کنید

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد برناردو

سرویس خواب نوزاد برناردو یکی از سرویس خواب های نوزاد کلاسیک به شمار می رود نوع طراحی به کار رفته در این سرویس خواب به شکل کاملا کلاسیک است و رن گسفید آن فضایی کلاسیک در عین حال مدرن را در فضای اتاق ایجاد می کند

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد کلبه

سرویس خواب نوزاد کلبه ترکیبی از رنگ چوب و رنگ سبز در کنار هم است و فضایی دلنشین را برای شما به ارمغان می آورد. این سرویس خواب دارای تخت نوزاد، کمد لباس و ویترین است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد فیلی

سرویس خواب نوزاد فیلی ترکیبی از رنگ های سفید، سبز و آبی که همگی از رنگ های آرام بخش به شمار می روند که با طراحی خاص و منحصر به فرد خود باعث آرامش نوزاد میشود.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد تدی

خرید سرویس خواب برای نوزاد همیشه به دقت بالایی نیاز دارد چرا که علاوه بر زیبایی باید سلامت کودکان را هم در زمان خرید در نظر گرفت، سرویس خواب کودکان تدی یکی از سرویس خواب های کامل برای نوزادان به شمار می رود

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد کیتینا

یکی از شخصیت های محبوب برای اغلب دختران کیتی است این شخصیت کارتونی سال هاست که به دلیل ترکیب رنگ متفاوتی که دارد در اغلب سرویس خواب های مختص نوزادان دختر به کار برده می شود. سرویس خواب نوزاد کیتینا نیز یکی از این سرویس خواب ها است. این سرویس خواب شامل تخت نوزاد، کمد […]

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد گوزن

سرویس خواب نوزاد گوزن یک کار بسیار شیک و متفاوت است و برای افرادی که دوست دارند از عناصر طبیعی در اتاق خواب فرزند دلبندشان استفاده کنند انتخاب بسیار مناسبی است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد واریا

سرویس خواب نوزاد واریا یکی دیگر از سرویس خواب های کامل مجموعه ی ماست. این سرویس خواب با داشتن دراور، کمد و ویترین در کنار تخت خواب نوزاد کار شما را برای اجرای یک چیدمان لوکس و زیبا آسان می کند.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوزاد لوکاس

سرویس خواب نوزاد لوکاس یکی از سرویس خواب های منجصر به فرد و خاص برای نوزادان است، این سرویس خواب دارای تخت نوزاد، ویترین و کمد لباس است علاوه بر طراحی خارجی خاص این سرویس خاص که بر خلاف سایر سرویس خواب های نوزادان کلاسیک نیست.

تماس بگیرید

خرید سرویس خواب نوزاد

یک از مهم ترین مواردی که در زمان خرید برای نوزادان و کودکان مد نظر قرار داده می شود خرید و قیمت سرویس خواب نوزاد پسر و نوزاد دختر است. با توجه به اینکه نوزادان بخش زیادی از ساعات روز را خواب هستند خرید سرویس خواب با قیمت مناسب و با کیفیت در سیسمونی اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل است که گفته می شود در زمان خرید سیسمونی به جای توجه به زیبایی تخت نوزاد سلامت محصول و کیفیت مواد به کار رفته در ساخت تخت نوزاد را به دقت بررسی کنید. سرویس خواب نوزاد می تواند شامل موارد مختلفی شود که برخی از آن ها سلیقه ای هستند اما یک سرویس کامل شامل تخت نوزاد، ویترین و کمد لباس نوزاد می شود. در سال های اخیر تخت های نوزاد تولیدی پارسیس چوب همگی به همراه باکس تعویض نوزاد ارائه می شوند و از این حیث فضای بهتری را برای قرار دادن وسایل ضروری نوزاد فراهم می کنند. این باکس ها به صورتی طراحی می شوند که می توان در بزرگ سالی آن ها را از تخت جدا کرد به همین دلیل تخت هایی که دارای این قابلیت هستند یک انتخاب مناسب  و مقرون به صرفه به شمار می روند و کودک می تواند در سنین نوجوانی نیز از این تخت ها استفاده کند. تولیدی پارسیس چوب با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سرویس خواب در مدل ها و تنوع بسیار بالا انتخاب مناسبی برای افرادی است که علاقه مند به خرید سرویس خوابی کاربردی و مقرون به صرفه و در عین حال زیبا و با کیفیت برای فرزند پسر و یا دخترشان هستند.

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تماس سریع ، تماس بگیرید.