همه روزه 9:00 - 21:00

رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس

سرویس خواب دو منظوره

مشاهده همه 10 نتیجه

سرویس خواب نوزاد گوزن

سرویس خواب نوزاد گوزن یک کار بسیار شیک و متفاوت است و برای افرادی که دوست دارند از عناصر طبیعی در اتاق خواب فرزند دلبندشان استفاده کنند انتخاب بسیار مناسبی است.

13,050,000 تومان

سرویس خواب نوزاد واریا

سرویس خواب نوزاد واریا یکی دیگر از سرویس خواب های کامل مجموعه ی ماست. این سرویس خواب با داشتن دراور، کمد و ویترین در کنار تخت خواب نوزاد کار شما را برای اجرای یک چیدمان لوکس و زیبا آسان می کند.

16,300,000 تومان

سرویس خواب نوزاد لوکاس

سرویس خواب نوزاد لوکاس یکی از سرویس خواب های منجصر به فرد و خاص برای نوزادان است، این سرویس خواب دارای تخت نوزاد، ویترین و کمد لباس است علاوه بر طراحی خارجی خاص این سرویس خاص که بر خلاف سایر سرویس خواب های نوزادان کلاسیک نیست.

14,500,000 تومان

سرویس خواب نوزاد النا

سرویس خواب نوزاد النا با توجه به سبک به کار رفته در طراحی خارجی و ظرافت برای نوزادان دختر انتخاب مناسبی به شمار می رود هر چند که می توان برای نوزادان پسر نیز از این سرویس استفاده کرد.

15,600,000 تومان

سرویس خواب نوزاد پیتر

سرویس خواب نوزاد پیتر با توجه به رنگ و طراحی به کار رفته در ساخت قسمت های مختلف سرویس امکان استفاده برای نوزادان دختر و پسر هر دو را دارد و برای افرادی که به دنبال یک سرویس خواب کامل و در عین حال کاربردی هستند انتخاب مناسبی به شمار می آید.

13,850,000 تومان

سرویس خواب نوزاد استار

سرویس خواب نوزاد استار یکی از کامل ترین سرویس های مجموعه ما است که شامل تخت نوزاد ، ویترین، کمد و دراور است. طراحی بیرون این سرویس خواب با سایر سرویس خواب های موجود متفاوت است ، تمامی اتصالات به کار رفته در سرویس خواب به صورت مخفی و پنهان هستند

12,950,000 تومان

سرویس خواب نوزاد پرنس

سرویس خواب نوزاد پرنس با توجه به طراحی و کنده کاری هایی که بر روی بدنه ی کمد، تخت ، ویترین و دراور خود دارای انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که به دنبال سرویسی متمایز با سرویس خواب های رایج در بازار هستند.

16,350,000 تومان

سرویس خواب نوزاد مرینوس

سرویس خواب نوزاد مرینوس ، این سرویس خواب علاوه بر تخت دارای کمد لباس و ویترین است.تخت نوزاد موجود در این سرویس خواب دارای کشو در قسمت پایینی و انتهایی تخت است و فضای مناسبی را برای قراردادن اقلام ضروری نوزاد در اختیار شما قرار می دهد

12,950,000 تومان

سرویس خواب نوزاد مدل کلاسیک

سرویس خواب نوزاد مدل کلاسیک علاوه بر تخت دارای کمد و ویترین همراه نیز است. این سرویس خواب از نوع کلاسیک است و شما می توانید آن را با هر نوع دکوری ست کنید.

13,850,000 تومان

سرویس خواب نوزاد مارینا

سرویس خواب نوزاد مدل مارینا  به دلیل دارا بودن حفاظ در دو طرف تخت و استفاده از مواد با کیفیت در ساخت انتخاب مناسبی برای افرادی است که به سلامت نوزاد خود اهمیت می دهند.

13,100,000 تومان

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تماس سریع ، تماس بگیرید.