رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس
Search

سرویس خواب جوان

سرویس خواب نوزاد(28)

خرید سرویس خواب نوزاد یک از مهم ترین مواردی که در زمان خرید برای نوزادان…

سرویس خواب نوجوان(34)

خرید سرویس خواب نوجوان کودکان وقتی بزرگ می شوند به تخت و سرویس خواب متفاوتی…

سرویس خواب دو نفره(12)

خرید سرویس خواب دو نفره یکی از مهم ترین وسایلی که در زمان خرید جهیزیه…

نمایش 1–15 از 22 نتیجه

سرویس خواب نوجوان پانتا

سرویس خواب نوجوان پانتا طراحی شیک و مدرن و در عین حال به نوعی کلاسیک دارد. سرویس خواب نوجوان پانتا تلفیقی از رنگ های سفید، مشکی و زرد خردلی است، این رنگ ها در کمتر سرویس خوابی به کار می روند چرا که طراحی این سبک سخت و دشوار است

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان پوما ۲

در اغلب کشور های جهان برای پاسخ گویی به این علایق در بین نوجوانان سرویس خواب هایی با المان ها و سبک لوگو برند پوما تولید و طراحی می شوند، ما درمجموعه ی پارسیس نیز برای پاسخگویی به این نیاز و قیمت بالای سرویس خواب های خارجی در ایران اقدام به تولید سرویس خواب نوجوان پوما 2 کرده ایم

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان لاو

بسیاری از نوجوانان با توجه به قرارگرفتن در سن بلوغ و نیاز های عاطفی به استفاده از رنگ های قرمز و المان های مربوط به عشق و محبت علاقه مند هستند می توان با جهت دادن درست به این علایق فرزندان را در این مسیر درست راهنمایی و همراهی کرد.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان آدیداس

برند آدیداس یکی از برند های محبوب ورزشی است که طرفداران بی شماری در جهان دارد اغلب نوجوانان طرفدار ورزش نیز یکی از طرفداران پر و پا قرص این برند هستند، در ایران نیز اغلب افرادی که به ورزش علاقه دارند طرفدار این برند هستند

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان ماکسیم

سرویس خواب نوجوان ماکسیم یکی از سرویس خواب های کلاسیک و طرح چوب تولیدی مجموعه ی پارسیس است. این طرح دارای تخت ، پاتختی، میز تحریر، کمد و ویترین  متصل به هم  و میز توالت است. اگر جزو افرادی هستید که به طراحی ساده علاقه مند هستید و از طراحی های شلوغ فراری هستید این مدل بهترین انتخاب برای شماست.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان آئودی

سرویس خواب نوجوان آئودی به دلیل استفاده از سه رنگ قرمز و مشکی و سفید در طراحی با اغلب دکوراسیون ها هم خوانی دارد و دست شما برای طراحی باز است. سرویس خواب نوجاون آئودی شامل تخت خواب ، کمد، کتابخانه، میز تحریر، پاتختی، میز توالت است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان رمانتیک

اگر به دنبال سرویس خوابی کامل و در عین حال کم جا و ظریف هستید سرویس خواب نوجوان رمانتیک انتخاب مناسبی برای شماست. این سرویس خواب در عین حال که سرویس خوابی کامل به شمار می رود فضایی کمی را اشغال می کند و با ظرافت بالایی طراحی شده است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان سی سی

سرویس خواب نوجوان سی سی شاید در نگاه اول مطابق با سایر سرویس خواب های نوجوان موجود در بازار باشد اما تفاوت های زیادی هم در طراحی و هم در نوع مواد اولیه ای که در ساخت آن به کار رفته اند با سرویس های معمول نوجوان موجود در بازار دارد

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان فلورانس

سرویس خواب نوجوان فلورانس یکی از سرویس خواب های دارای نقوش ساده و سفید است که در عین سادگی با سرویس خواب های سفید موجود در بازار تفاوت های زیادی دارد.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان النور

یکی از سرویس خواب های متفاوت و تک رنگ مجموعه ی ما سرویس خواب نوجوان النور است. سرویس خواب نوجوان النور کامل ترین سرویس خواب برای نوجوانان به شمار می رود و شامل میز تحریر، تخت، کمد لباس، ویترین و دراور مکمل و میز آرایش است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان هانی

سرویس خواب هانی نوجوان مکل سرویس خواب نوزاد هانی است و المان ها و رنگ به کار رفته در این سرویس خواب مشابه با سرویس خواب نوزاد هانی هستند.سرویس خواب هانی نواجون شامل ویترین و کمد مکمل، تخت، میز تحریر و پاتختی است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان رز

اگر به دنبال سرویس خوابی ساده و کامل هستید سرویس خواب رز نوجوان بهترین گزینه برای شما است. سرویس خواب رز نوجوان طراحی کاملا ساده ای دارد و دارای گل های رز ریز در بخش های مختلف است که طراحی و جلوه ای خاص به این سرویس می دهند.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان ونوس

سرویس خواب ونوس نوجوان یکی از انواع سرویس خواب های ساده و شیک است که همیشه به روز هستند و هرگز از مد نخواهند افتاد.این سرویس خواب برای افرادی که طرفدار سادگی و زیبایی هستند بهترین انتخاب است.

تماس بگیرید

سرویس خواب نوجوان مرسده

سرویس خواب مرسده نوجوان با تلفیق رنگ سفید و رنگ چوب در کنار هم فضای متفاوتی را ایجاد میکند و برای افرادی که طرفدار آرامش طبیعت و سادگی هستند انتخاب مناسب و کاملی به شمار می آید.

تماس بگیرید

سرویس خواب برناردو نوجوان

سرویس خواب های کلاسیک همواره یکی از سرویس خواب هایم حبوب هستند این سرویس خواب ها به دلیل طراحی ساده و در عین حال زیبایی که دارند همیشه به روز هستند و قابلیت تطبیق با انواع دکوراسیون ها را دارند.سرویس خواب برناردو نوجوان نیز یکی از انواع سرویس خواب های کلاسیک و کامل است

تماس بگیرید

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تماس سریع ، تماس بگیرید.