همه روزه 9:00 - 21:00

رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس

سرویس خواب جوان

نمایش 1–15 از 22 نتیجه

سرویس خواب نوجوان پانتا

سرویس خواب نوجوان پانتا طراحی شیک و مدرن و در عین حال به نوعی کلاسیک دارد. سرویس خواب نوجوان پانتا تلفیقی از رنگ های سفید، مشکی و زرد خردلی است، این رنگ ها در کمتر سرویس خوابی به کار می روند چرا که طراحی این سبک سخت و دشوار است

12,350,000 تومان

سرویس خواب نوجوان پوما ۲

در اغلب کشور های جهان برای پاسخ گویی به این علایق در بین نوجوانان سرویس خواب هایی با المان ها و سبک لوگو برند پوما تولید و طراحی می شوند، ما درمجموعه ی پارسیس نیز برای پاسخگویی به این نیاز و قیمت بالای سرویس خواب های خارجی در ایران اقدام به تولید سرویس خواب نوجوان پوما 2 کرده ایم

11,800,000 تومان

سرویس خواب نوجوان لاو

بسیاری از نوجوانان با توجه به قرارگرفتن در سن بلوغ و نیاز های عاطفی به استفاده از رنگ های قرمز و المان های مربوط به عشق و محبت علاقه مند هستند می توان با جهت دادن درست به این علایق فرزندان را در این مسیر درست راهنمایی و همراهی کرد.

13,000,000 تومان

سرویس خواب نوجوان آدیداس

برند آدیداس یکی از برند های محبوب ورزشی است که طرفداران بی شماری در جهان دارد اغلب نوجوانان طرفدار ورزش نیز یکی از طرفداران پر و پا قرص این برند هستند، در ایران نیز اغلب افرادی که به ورزش علاقه دارند طرفدار این برند هستند

12,000,000 تومان

سرویس خواب نوجوان ماکسیم

سرویس خواب نوجوان ماکسیم یکی از سرویس خواب های کلاسیک و طرح چوب تولیدی مجموعه ی پارسیس است. این طرح دارای تخت ، پاتختی، میز تحریر، کمد و ویترین  متصل به هم  و میز توالت است. اگر جزو افرادی هستید که به طراحی ساده علاقه مند هستید و از طراحی های شلوغ فراری هستید این مدل بهترین انتخاب برای شماست.

14,200,000 تومان

سرویس خواب نوجوان آئودی

سرویس خواب نوجوان آئودی به دلیل استفاده از سه رنگ قرمز و مشکی و سفید در طراحی با اغلب دکوراسیون ها هم خوانی دارد و دست شما برای طراحی باز است. سرویس خواب نوجاون آئودی شامل تخت خواب ، کمد، کتابخانه، میز تحریر، پاتختی، میز توالت است.

12,600,000 تومان

سرویس خواب نوجوان رمانتیک

اگر به دنبال سرویس خوابی کامل و در عین حال کم جا و ظریف هستید سرویس خواب نوجوان رمانتیک انتخاب مناسبی برای شماست. این سرویس خواب در عین حال که سرویس خوابی کامل به شمار می رود فضایی کمی را اشغال می کند و با ظرافت بالایی طراحی شده است.

25,350,000 تومان

سرویس خواب نوجوان سی سی

سرویس خواب نوجوان سی سی شاید در نگاه اول مطابق با سایر سرویس خواب های نوجوان موجود در بازار باشد اما تفاوت های زیادی هم در طراحی و هم در نوع مواد اولیه ای که در ساخت آن به کار رفته اند با سرویس های معمول نوجوان موجود در بازار دارد

19,700,000 تومان

سرویس خواب نوجوان فلورانس

سرویس خواب نوجوان فلورانس یکی از سرویس خواب های دارای نقوش ساده و سفید است که در عین سادگی با سرویس خواب های سفید موجود در بازار تفاوت های زیادی دارد.

19,300,000 تومان

سرویس خواب نوجوان النور

یکی از سرویس خواب های متفاوت و تک رنگ مجموعه ی ما سرویس خواب نوجوان النور است. سرویس خواب نوجوان النور کامل ترین سرویس خواب برای نوجوانان به شمار می رود و شامل میز تحریر، تخت، کمد لباس، ویترین و دراور مکمل و میز آرایش است.

20,650,000 تومان

سرویس خواب نوجوان هانی

سرویس خواب هانی نوجوان مکل سرویس خواب نوزاد هانی است و المان ها و رنگ به کار رفته در این سرویس خواب مشابه با سرویس خواب نوزاد هانی هستند.سرویس خواب هانی نواجون شامل ویترین و کمد مکمل، تخت، میز تحریر و پاتختی است.

8,400,000 تومان

سرویس خواب نوجوان رز

اگر به دنبال سرویس خوابی ساده و کامل هستید سرویس خواب رز نوجوان بهترین گزینه برای شما است. سرویس خواب رز نوجوان طراحی کاملا ساده ای دارد و دارای گل های رز ریز در بخش های مختلف است که طراحی و جلوه ای خاص به این سرویس می دهند.

21,500,000 تومان

سرویس خواب نوجوان ونوس

سرویس خواب ونوس نوجوان یکی از انواع سرویس خواب های ساده و شیک است که همیشه به روز هستند و هرگز از مد نخواهند افتاد.این سرویس خواب برای افرادی که طرفدار سادگی و زیبایی هستند بهترین انتخاب است.

23,900,000 تومان

سرویس خواب نوجوان مرسده

سرویس خواب مرسده نوجوان با تلفیق رنگ سفید و رنگ چوب در کنار هم فضای متفاوتی را ایجاد میکند و برای افرادی که طرفدار آرامش طبیعت و سادگی هستند انتخاب مناسب و کاملی به شمار می آید.

19,700,000 تومان

سرویس خواب برناردو نوجوان

سرویس خواب های کلاسیک همواره یکی از سرویس خواب هایم حبوب هستند این سرویس خواب ها به دلیل طراحی ساده و در عین حال زیبایی که دارند همیشه به روز هستند و قابلیت تطبیق با انواع دکوراسیون ها را دارند.سرویس خواب برناردو نوجوان نیز یکی از انواع سرویس خواب های کلاسیک و کامل است

20,500,000 تومان

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تماس سریع ، تماس بگیرید.