همه روزه 9:00 - 21:00

رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس
بهترین تولید کننده سرویس خواب در رباط کریم

بهترین سرویس خواب در پرند

داشتن خوابی آرام و بدون دغدغه علاوه بر اینکه می تواند تنش و استرس ایجاد شده را از فرد دور کند در بازیابی انرژی و شروع یک روز خوب نقش مهمی را ایفا می کند. در سال های اخیر سرویس خواب های مناسب و با کیفیت بسیار گران شده اند و همین امر سبب شده است تا افراد به استفاده از سرویس خواب های بی کیفیت و ارزان قیمت تمایل پیدا کنند، متاسفانه این سرویس خواب ها هر چند در ظاهر شبیه سرویس خواب های با کیفیت هستند اما در باطن از مواد و نئوپان بی کیفیت ساخته شده اند و به همین دلیل پس از مدت کوتاهی به راحتی از بین می روند و دچار ترک و شکستگی می شوند.
همان میزان که تشک و بالشت در خواب اثرگذار است ، داشتن تخت خواب مناسب و با کیفیت نیز در جلوگیری از بروز حساسیت و سلامت خواب اثرگذار است،با بررسی تمامی این موارد و مسائل در ادامه ی مقاله بهترین سرویس خواب در پرند و بهترین فروشنده سرویس خواب در پرند و همچنین ارزانترین سرویس خواب و با کیفیت ترین سرویس خواب در پرند را بررسی خواهیم کردو محصولات تولیدی برند و شرکت ما هم پای محصولات خارجی تولید و عرضه می شوند و ارزان ترین سرویس خواب پرند به معنای استفاده از محصولات بی کیفیت نیست ما با استفاده از محصولات بومی و بومی سازی ابزار های تولید و حذف واسطه ها توانسته ایم بهترین سرویس خواب در پرند را با قیمتی مناسب تر از بازار به شما عرضه کنیم. که تمامی محصولات ما دارای دوسال گارانتی شرکتی میباشد. ما تضمین می‌کنیم که بهترین فروشنده سرویس خواب پرند شرکت ما یعنی پارسیس چوب است دلیل این امر مواردی است که در ادامه ی مقاله به آن ها اشاره و آن ها را بررسی خواهیم کرد:

  • حذف واسطه ها و دلالان
  • فروش مستقیم به خریدار
  • مدل های متنوع
  • پوشش انواع مدل های تخت و سرویس خواب بزرگ سالان، کودکان و نوزادان
  • استفاده از مواد مرغوب و ام دی اف در تمامی کار ها
  • ضد آلرژی بودن محصولات تولیدی
  • استفاده از رنگ های ضد حساسیت
بهترین تولید کننده سرویس خواب در رباط کریم
فهرست مطالب

شما برای مشاهده انواع سرویس خواب های نوزاد ، سرویس خواب های نوجوان ،‌ سرویس خواب های بزرگسالان که از با کیفیت ترین محصولات پارسیس چوب هست روی لینک مورد نظر کلیک کنید و باید توجه داشته باشید که قیمت سرویس خواب های پارسیس چوب قیمت کارخانه میباشند و به همراه دو سال گارانتی شرکتی


تمامی سرویس خواب های تولیدی برند ما می توانند برای افرادی که دچار حساسیت و انواع آلرژی ها به بو و مواد شیمیایی هستند بدون هیچ گونه نگرانی مورد استفاده قرار گیرند. سرویس خواب هایی که از مواد با کیفیت و ضد آلرژی ساخته می شوند در اغلب کشور های جهان قیمت بالاتری دارند اما با این سرویس ها را با قیمتی بسیار مناسب و معقول در بازار عرضه می کنیم به همین دلیل است که مدعی عرضه ی ارزانترین سرویس خواب در پرند و با کیفیت ترین سرویس خواب در پرند هستیم.


ویژگی های بهترین سرویس خواب در پرند


با کیفیت ترین سرویس خواب در پرند علاوه بر مواردی که ذکر کردیم باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد، که محصولات تولیدی شرکت ما تمامی این موارد را دارا می باشند به همین دلیل می توانند به راحتی با برند های ترک و خارجی موجود در بازار رقابت کنند.


ارتفاع تخت سرویس خواب


تخت های کودکان و نوزادان ارتفاعی متفاوت با تخت های بزرگ‌سالان دارند و این امر باید در ساخت تخت رعایت شود حتماً با این جمله از سوری مشاوران و متخصصان اطفال مواجه شده اید که باید برای نوزادان از تخت هایی با ارتفاع کم استفاده کنید تا در صورتی که کودک از تخت افتاد دچار مشکل نشود اما متاسفانه برخی از افرادی به دلیل عدم دانش و یا کوتاهی در زمان تولید این موارد را در نظر نمی گیرند و سبب بروز آسیب برای کودکان می شوند.

استفاده از نرده های چوبی با کیفیت و با دوام


مورد بعدی که در طراحی با کیفیت ترین سرویس خواب در پرند در نظر گرفته می شود استفاده از نرده های چوبی با کیفیت و با دوام در دو طرف تخت نوزاد بر اساس مدل یا یک طرفه است تمامی این اتصالات برای جلوگیری از ایجاد آسیب در کودکان به صورت مخفی و کاملاً محکم هستند.


سرویس خواب بزرگ سالان آیتم های مختلفی را شامل می شود و افراد با توجه به فضایی که در اختیار دارند، کارایی که مد نظر دارند و میزان توان مالی می توانند از بین صد ها مدل سرویس خواب بزرگ سالان برند ما یکی را انتخاب کنند. بهترین سرویس خواب در پرند باید قادر باشد افراد با سلیقه ها و افکار مختلف را پوشش دهد.با کیفیت ترین سرویس خواب در پرند به معنای دریافت پول بیشتر از مشتری نیست بلکه سرویس خواب با کیفیت باید تمامی مواردی ایمنی را شامل شود.


ویژگی های با کیفیت ترین سرویس خواب در پرند


بدون شک ما زمان زیادی را در اتاق‌خواب خود صرف می‌کنیم، بنابراین ضروری است که به یک سرویس خواب مناسب که تمام نیازهای ما را برآورده می‌کند توجه کنیم. ما باید بدانیم که ما برای داشتن اتاقی که قرار است راحت‌ترین مکان برای ما باشد پول خرج می‌کنیم، نه فقط برای تزیین بخش کوچکی از خانه مان. مهم‌ترین ویژگی که یک اتاق‌خواب باید داشته باشد این است که به شما احساس آرامش و راحتی بدهد.


امروزه، روان شناسان درباره اهمیت خواب سالم و تاثیر آن بر روح و بدن ما صحبت می‌کنند؛ بنابراین توجه به تخت‌خواب برای ایجاد فضایی ضروری است که بعد از یک روز کاری شلوغ و پر استرس می‌توانیم به خواب عمیق و سالم برسیم. صرف‌نظر از نقش اصلی خدمات تخت‌خواب، که برای راحتی و راحتی فراهم می‌شود، چون سرویس تخت‌خواب یکی از اجزای اصلی اتاق‌خواب است، ما باید به نقش تزیینی خود توجه کنیم تا بتوانیم تا حد امکان به اتاق خود انرژی و روح بدهیم.


اولین نکته که ما باید به هنگام انتخاب یک سرویس تخت مورد توجه قرار دهیم, تخت‌خواب است, که یکی از مهم‌ترین اجزای اتاق‌خواب است, بنابراین به محض ورود به اتاق‌خواب, اولین چیزی که به ذهن می‌رسد, تخت‌خواب است, چون نقش تزیینی آن نباید نادیده گرفته شود.


تخت‌خواب شما نباید به گونه‌ای باشد که خواب شما را مختل کند، مانند ایجاد سر و صدا و یا تکان دادن هنگام غلت خوردن. تخت شما باید یک مکان گرم و گرم برای استراحت باشد و به شما کمک کند راحت بخوابید.


امروزه، سرویس مختلف تخت‌خواب با مواد مختلف، طرح‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌ها در بازار موجود است. باید توجه داشت که افراد مختلف شرایط متفاوتی دارند و نیازهای متفاوتی دارند تا یک خواب راحت و سالم داشته باشند. بنابراین به هیچ وجه نمی‌توان نسخه‌ای از آن را برای همه بسته‌بندی کرد. به عنوان مثال، افراد بلندتر به هیات‌های بزرگ‌تر نیاز دارند و یا برخی افراد ترجیح می‌دهند صفحات پایین‌تر را انتخاب کنند، برخی از طرح‌های کلاسیک و برخی طراحی‌های مدرن.

ویژگی های سرویس خواب


یک سرویس خواب انتخاب کنید که ویژگی‌های زیر را داشته باشد:
ابعاد تخت‌خواب یک نکته دیگر است که باید به آن توجه کنید. بس‌ترهای متوسط با عرض ۹۰ سانتی‌متر برای یک فرد مناسب هستند و عرض ۱۶۰ برای یک تخت دو برابر مناسب هستند. به تخت توجه داشته باشید، تخت‌خواب باید از مردم بلندتر باشد و بهترین موقعیت برابر با ۴۰ تا ۴۵ سانتیمتر از سطح اتاق است. ارتفاع تخته‌های معمولی حدود ۱۲ تا ۱۳ سانتی متر متفاوت از تخته‌های سلطنتی است.
رنگ‌ها نقش بسیار مهمی در تاثیرگذاری بر خلق و خوی شما ایفا می‌کنند. هرگز قدرت رنگ‌ها را دست‌کم نگیرید. وقتی می‌گویم که رنگ دیوارها تنها رنگ دیوارها نیست, رنگ تمام اسباب و اثاثیه اتاق, تخت‌خواب, فرش, بالش و پتو, گلدان و قاب‌های عکس باید در هماهنگی با هم باشند و برای تسکین شما انتخاب شوند. البته, انتخاب رنگ‌ها کاملاً شخصی است. افراد مختلف از رنگ‌های مختلف آزاد می‌شوند. غفلت از انتخاب مناسب رنگ‌ها نیز بر ظاهر و زیبایی سرویس تخت‌خواب تاثیر خواهد گذاشت.


یک خانواده رنگ انتخاب کنید و ترکیبی از رنگ‌ها را انتخاب کنید که با هم هماهنگی داشته باشند و از آن در اتاق مبلمان و پارچه و رنگ اتاق برای داشتن یک اتاق منحصر به فرد استفاده کنید. برای انجام این کار می‌توانید از رنگ‌های اصلی در ۶۰ % از مبلمان اتاق بزرگ مانند دیوارها و رختخواب، و رنگ‌های سرد و خنک در ۳۰ % از مبلمان اتاق و رنگ‌های تند در ۱۰ % از مبلمان اتاق استفاده کنید. قبل از خرید باید تمام اجزای سرویس خواب را بدانید و قادر به تشخیص کیفیت بهتر باشید.

نتیجه گیری
اتاق‌خواب شما باید جایی باشد که شما را آسوده می‌کند و به شما کمک می‌کند تا بعد از یک روز طولانی کار, بدن و روح خسته خود را احیا کنید تا صبح بیدار شوید تا کاملاً شاداب و سرزنده باشید.این مهم تذین هدفی است که ما در تولید با کیفیت ترین سرویس خواب در پرند مد نظر داریم.

سرویس خواب نوزاد تدی
تخت نوزاد

یکی از موارد مهم در زمان خرید سرویس خواب نوزاد توجه به تخت نوزاد است، نوزاد از ابتدای تولد تا چند ماهه ی اول زندگی

سرویس خواب بزرگسال النا
راهنمای خرید سرویس خواب

یکی از مهم ترین لوازم منزل که وجود آن در اتاق خواب ضروری به شمار می رود سرویس خواب است. سرویس خواب با توجه به

لوگو پارسیس چوب

سرویس خواب پارسیس چوب

خدمات ما تولید کالاهایی مثل انواع سرویس خواب نوزاد، سرویس خواب نوجوان ، تخت های دو منظوره که قابلیت تبدیل به تخت نوزاد و نوجوان به همیدگه رو داره؛ انواع کمد، ویترین، میز آرایش؛میز تحریر ، کتابخونه و تخت های دو نفره برای بزرگسالان ست.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *