رباط کریم ، میدان شهید بهشتی ، بلوار رسول اکرم ،بعد از زیرگذر ، سمت چپ پارسیس
Search
بهترین تولید کننده سرویس خواب در رباط کریم

با کیفیت ترین سرویس خواب در رباط کریم

یکی از مواردی که در خانه ی اغلب افراد دیده می شود سرویس خواب است ، سرویس خواب موارد مختلف و متفاوتی را شامل می شود که با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید یا سبک خاصی که برای طراحی مد نظر دارید می توانید آیتم های موجود در سرویس خواب را کم یا زیاد کرد. یکی از نکاتی که در انتخاب سرویس خواب باید مد نظر قرار دهید میزان کیفیت سرویس خواب و مواد به کار رفته در ساخت آن است. در سال های اخیر با توجه به افزایش قیمت اجناس مختلف و مواد اولیه در بازار ایران ، قیمت سرویس های خواب نیز افزایش زیادی پیدا کرده اند و به همین دلیل نمی توان بدون در نظر گرفتن کیفیت سرویس خواب ریسک کرد و برای خرید سرویس خواب اقدام کرد. با توجه به اهمیت کیفیت در دوام و ماندگاریی سرویس خواب و حفظ سرمایه در این مقاله قصد داریم تا با کیفیت ترین سرویس خواب در رباط کریم و موارد و نکات مربوط به آن را بررسی کنیم. اگر شما هم قصد خرید سرویس خواب با کیفیت را دارید در ادامه ی مقاله همراه ما باشید.

با کیفیت ترین سرویس خواب در رباط کریم
فهرست مطالب

زمانی که یک تخت‌خواب می‌خرید, توصیه می‌شود که به این نکات توجه کنید. اگر می‌خواهید یک تخت‌خواب فلزی و یا چوبی را بخرید, باید یک تخت‌ خواب انتخاب کنید که گوشه‌های تیز نداشته باشد. کودک شما ممکن است به شدت به روی تخت‌خواب بپرد و در صورت تماس با میله‌های تخت دچار آسیب شود. بنابراین توصیه می‌شود که یک تخت‌خواب بخرید که گوشه‌های منحنی دارد و شارپ نیست و یا اگر از گوشه های تیز استفاده شده ایمنی و استاندارد در طراحی سرویس خواب رعایت شده باشد.

برای همین منظور شما میتوانید محصولات بهترین تولید کننده سرویس خواب را یا از طریق سایت پارسیس چوب و یا به صورت حضوری از نمایشگاه دیدن فرمایید.

شما برای مشاهده انواع سرویس خواب های نوزاد ، سرویس خواب های نوجوان ،‌ سرویس خواب های بزرگسالان که از با کیفیت ترین محصولات پارسیس چوب است روی لینک مورد نظر کلیک کنید و باید توجه داشته باشید که قیمت سرویس خواب های پارسیس چوب قیمت کارخانه میباشد به همراه دو سال گارانتی

میز توالت مورد استفاده در سرویس خواب

یکی از بخش های که عموما در انواع سرویس خواب به کار برده می شود میز آرایش یا همان میز توالت است. از میز آرایش برای سازماندهی مواد آرایشی  و اقلام مورد نیاز در خانه استفاده می‌شود. میز توالت عموماً با یک سرویس خواب ارائه می‌شود. حالا اگر یک مدل خاص در ذهن داشته باشید، می‌توانید به صورت سفارشی آن را تنظیم کنید. استفاده از یک صندلی برای میز آرایش کار شما را برای تزیین آسان‌تر می‌کند.

ویژگی سرویس توالت اتاق‌ خواب

هنگام خرید یک میز آرایش، تنها به زیبایی آن توجه نکنید؛ مهم است که به امنیت خود توجه کنید. میز های توالت در بازار به دو دسته تقسیم می‌شوند. اولین مقوله عبارت است از آینه که معمولاً به میز پیچ می‌شود و مقوله دوم موردی است که در آن آیینه از روی میز جدا می‌شود. اگر تازه ازدواج‌کرده باشید، دیگر لازم نیست نگران باشید. می‌توانید هر دو را استفاده کنید. حالا، اگر شما یک کودک دارید، توصیه می‌کنیم که از اولین میز آرایش گروهی استفاده کنید که به میز پیچیده شده‌است. به این دلیل که ممکن است این آینه به هر دلیلی از روی میز پرت شود.در زمان خرید میز توالت علاوه بر کیفیت مواد به کار رفته در میز توالت باید نوع مواد به کار رفته در ساخت آینه را هم مد نظر داشته باشید. هرگز زیبایی را فدای کیفیت مواد به کار رفته در ساخت میز توالت نکنید.

پا تختی سرویس خواب

پا تختی یکی دیگر از لوازم جانبی سرویس تخت‌خواب است. تخت‌ها که بطور کلی برای دو دسته دونفره و تک نفره طراحی شده‌اند. پا تختی ها یکی از نیازهای اصلی سرویس خواب در اتاق‌خواب است.

مزایای استفاده از پا تختی در یک سرویس تخت

پاتختی کنار تخت یکی از مهم‌ترین لوازم اتاق‌خواب است. برای مثال، افراد مسن از آن خیلی استفاده می‌کنند. قرار دادن دارو، ساعت، یک لیوان آب و هر چیز دیگری که به آن نیاز داریم

اندازه استاندارد پا تختی در سرویس تخت‌خواب

حداقل طول و عرض توصیه‌شده برای پاتختی ۴۰ تا ۵۰ سانتیمتر است. ارتفاع تخت نیز باید در سطحی باشد که هنگام دراز کشیدن روی تخت‌خواب  بتوان به راحتی به پاتختی دسترسی داشت. ارتفاع بین ۶۵ تا ۷۰ سانتی متر استاندارد توصیه می‌شود. ارتفاع آن از زمین نیز برای تمیز کردن بیشتر، ۱۸ سانتیمتر توصیه می‌شود. همچنین می‌توانید کار خود را بسیار ساده کنید تا به اطراف حرکت کنید.

آینه سرویس خواب

یکی از لوازم جانبی مربوط به سرویس خواب آینه است، اما شما مجبور نیستید آن را بخرید. آینه معمولاً کنار میز آرایش قرار دارد. در حال حاضر، برای ایمنی بیشتر در اتاق، می‌توانید آن را مانند یک آینه میز آرایش به دیوار بچسبانید. اگر اتاق شما بزرگ است، ما توصیه می‌کنیم که از یک آینه استفاده کنید. اما اگر اندازه اتاق شما به اندازه کافی بزرگ نباشد، حضور یک آینه بلند در اتاق دستان و پاهای شما را می‌گیرد و ما توصیه می‌کنیم که از آینه میز آرایش استفاده کنید.

کمد سرویس خواب

کمد لوازم جانبی دیگری از سرویس است و اضافه کردن آن به سرویس خواب نیز به نیازهای شما و فضای خانه بستگی دارد. کمد در اتاق به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی لباس‌هایتان را مرتب کنید. داشتن کشوهای کوچک در کمد به شما کمک می‌کند تا اقلام کوچکی را در آن قرار دهید. می‌توانید به راحتی کیف و کفش خود را مرتب کنید. حالا اگر فضای کوچک اتاق‌خواب به شما اجازه استفاده از کمد را نمی‌دهد، می‌توانید از تخت‌خواب لغزشی یا میز تاشو استفاده کنید. همچنین، برای اتاق‌های کوچک و خانه‌های کوچک، از مدل های کم جا استفاده کنید.

پاف

شنیدن نام پاف، این سوال را برای بعضی‌ها بالا می‌برد، که پاف چیست و چه مزایا و کاربردی دارد؟ لازم به ذکر است که علاوه بر کاربرد در بخش های دیگر منزل پاف گاه با وسایل تخت‌خواب فراهم می‌شود. بعضی از پاف ها به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید چیزهای کوچک خود را علاوه بر داشتن یک اتاق نشیمن در اتاق‌خواب بگذارید. این نوع پاف  به عنوان پاف کنار تخت شناخته می‌شوند. اگر فضای کافی در اتاق‌خواب دارید، می‌توانید از پاف پایین تخت استفاده کنید. حال اگر فضای محدود است و شما نمی‌توانید از این وسیله استفاده کنید، ناراحت نشوید چون اغلب کاربران سرویس خواب از این لوازم جانبی استفاده نمی‌کنند.

به همین منظور برای خرید با کیفیت ترین سرویس خواب به همراه قیمت مناسب ما خرید از پارسیس چوب را معرفی میکنیم که بتوانید علاوه بر کیفیت سرویس خواب ،‌ دوسال گارانتی محصولات را داشته باشید.

ما پیشنهاد می‌کنیم که هنگام خرید یک سرویس خواب، علاوه بر زیبایی آن، به مسائل ایمنی توجه کنید. سرویس خواب در طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و رنگ‌های زیبا در بازار موجود است. در گذشته به دلیل عدم کفایت صنعت چوب داخلی، بسیاری از این محصولات از کشورهای اروپایی وارد می‌شدند. با این حال، با گذشت زمان و بهبود کیفیت محصولات و افزایش قیمت دلار در کشور، واردات به نفع تولیدکنندگان داخلی کاهش یافت و این امر منجر به رشد این صنعت در کشور شد.هر چه قدر سرویس خواب زیبا باشد اگر مواد به کار رفته در ساخت آن دوام و کارایی کافی را نداشته باشند و به زبان ساده تر کیفیت خوبی نداشته باشند نمی توان انتظار کیفیت و دوام و ماندگاری را از سرویس خواب مد نظر داشت.

مهم‌ترین عاملی که نقش مهمی در انتخاب یک سرویس خواب ایفا می‌کند کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن است و قیمت خدمات آن رابطه مستقیمی با کیفیت مواد به کار رفته در ساخت دارد. کف تخت‌خواب از جنس فلز، چوب، ام دی اف و ملامین ایجاد می‌شود که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند.از لحاظ کیفیت، سرویس تخت چوبی دارای بالاترین کیفیت است.

امروزه،  ام دی اف و ملامین یک جایگزین خوب برای چوب هستند و توسط مردم مورد استقبال قرار گرفته‌اند. MDF دارای قیمت و کیفیت بالاتری نسبت به ملامین است، اما ملامین به علت سبکی و قیمت منطقی مشهور شده‌است.

رنگ مجموعه اتاق‌خواب، اگر درست انتخاب شده‌باشد، می‌تواند صلح را ایجاد کند، و اگر درست انتخاب نشود، می‌تواند آرامش اتاق‌خواب را برهم بزند و فضا را آشفته کند.در انتخاب رنگ سرویس خواب، سعی کنید رنگ تزیین اتاق و مجموعه را با هم تطبیق دهید. شما می‌توانید رنگ رختخواب را از رنگ‌های خنثی انتخاب کنید و به جای آن از صفحات رنگی و بالشتک رنگی استفاده کنید تا فضای شما یکنواخت نباشد.

قبل از رفتن  و اقدام به خرید بخش های مختلف سرویس خواب، ابعاد اتاق خود را اندازه‌گیری کنید و تخت مناسب را با توجه به فضایی که دارید انتخاب کنید تا فضای کافی برای حرکت وجود داشته باشد.مجموعه دو تخت با اندازه استاندارد ۱۶۰ x ۲۰۰ سانتی متر تولید می‌شوند، اما اگر محدودیت‌های فضایی نداشته باشید، می‌توانید یک تخت‌خواب را با عرض ۱۸۰ انتخاب کنید.بهتر است رنگ سرویس خواب عروس را از رنگ‌های شاد و سفید انتخاب کنید. سرویس خواب های سلطنتی بهترین گزینه برای خدمات سرویس خواب عروس به دلیل کیفیت بالای آن و زیبایی قابل‌توجه آن است.

برای اینکه بتوانید کیفیت سرویس خواب ام دی اف  و ملامینه  را تشخیص دهید، باید به میزان تراکم مواد به کار رفته در ساخت توجه کنیم. معمولاً دو طرف این محصولات با نوارهای مخصوص پوشانده شده‌اند، اما در بخش‌های پایینی که نوارهای ندارند، می‌توانید تراکم تراشه‌های چوب کاملا مشخص است.

نکته بعدی این است که مواد روکش ام دی اف و ملامین بسیار مهم هستند. روکش‌های گران‌قیمت برای ورقه‌های چاپی و ملامین، ونیر براق هستند. این پوشش‌ها بازتابی از نور هستند و همچنین تا حدی ضد نور هستند. بنابراین به  نوع مواد به کار رفته برای روکش ام دی اف و ملامینه توجه کنید و ببینید که آیا پوشش حتی در تمام بخش‌های محصول نرم و هموار است یا خیر.

محصولات چوب, از جمله سرویس خواب های چوبی, به مراقبت و نگهداری ثابت نیاز دارند حتی اگر با بهترین کیفیت ساخته شوند. رعایت موارد مانند استفاده از موم و حفاظت از چوب در برابر موریانه‌ها در بین موارد اول است. هم چنین اثرات رطوبت, سرما, گرما و شرایط محیطی عمومی بر روی خدمات تخت چوبی بسیار بالا است. در عین حال, باید به خاطر داشته باشید که محصولات چوبی احتمال بیشتری دارند که در هنگام حرکت از یک جو به فضای دیگر دچار مشکل شوند. با توجه به سرویس MDF, به شرطی که از نوع با کیفیت استفاده کنید, از این مشکلات بسیار ایمن خواهید بود و حتی به لطف پیشرفت تکنولوژی امروزه پوشش‌های ضد آب ضد آب در بازارها به وفور دیده می‌شوند.اگر شما یکی از افرادی هستید که به محیط‌زیست اهمیت می‌دهند، این فکر احتمالاً می‌تواند به شما کمک کند تا یک خواب راحت تری داشته باشید. MDF هیچ طراحی یا محدودیت رنگی ندارد. شما می‌توانید هر نوع سرویس تخت MDF را برای هر سلیقه پیدا کنید.

برای خرید یک سرویس خواب مناسب و  کیفیت خوب, باید به برخی نکات توجه کنید. علاوه بر این, اگر شما قصد خرید از برندهای خاصی را دارید, باید مطمئن شویدمحصولی را که می‌خرید واقعی است. فروشندگان اغلب از واژه‌هایی مانند ” شرکتی بودن ” برای اشاره به اصالت محصول استفاده می‌کنند. نام‌های تجاری معروفی که در ایران برای خدمات تخت‌خواب و مبلمان وجود دارند, محصولاتی هستند که از ترکیه وارد می‌شوند. همانطور که می‌توانید حدس بزنید قیمت این برندها  بیشتر از محصولات داخلی است. نیازی نیست نگران انواع محصولات باشید, این کافی است که نکات زیر را هنگام خرید یک سرویس خواب در نظر بگیرید.

ارزان‌ترین نوع سرویس های خواب تخت‌خواب هایی از جنس هستند . شما به یک بودجه بزرگ برای خرید یک سرویس تخت فلزی نیاز ندارید، بنابراین وقتی آن را بخرید، خیلی حساس نخواهید بود. علاوه بر این،  سرویس خواب های فلزی معمولاً برای خوابگاه دانشجویی و مسکن موقت استفاده می‌شود. بنابراین کافی است که دوام داشته باشد و جای نقاط جوش در مفاصل تخت روشن نیست.

نتیجه گیری

با کیفیت ترین سرویس خواب در رباط کریم 

از مهم ترین نکاتی است که در زمان خرید هر کدام از بخش های مختلف سرویس خواب باید به آن ها توجه کنید ، کیفیت مواد به کار رفته در ساخت سرویس خواب است که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها می تواند کارایی حداکثری را برای شما به همراه داشته باشد. اگر مواد به کار رفته در ساخت تخت خواب یا کمد و یا آینه مناسب نباشند، تخت خواب و کمد و آینه به سرعت از بین می روند و دچار پوسیدگی می شوند یا اینکه به دلیل حشرات و موریانه دچار شیار هایی بر روی بدنه می شود که سبب سست شدن آن ها می شود.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا از طریق تماس سریع ، تماس بگیرید.